Випуск магістрів за програмою подвійного диплома

Відповідно до Двосторонньої угоди між Шяуляйським університетом (Литва) та Університетом «Україна» впроваджено спільну магістерську навчальну програму «Соціальна робота». У режимі skype викладачі Факультету соціального благополуччя та вивчення недугу Шяуляйського університету (декан Інгріда Баранаускієнє) читали студентам спеціальності «Соціальна робота» Інституту соціальних технологій лекції з теорії і практики соціальної роботи.

У січні-лютому українські студенти проходили практичну підготовку на базі закладів соціальної роботи у Литві, здобуваючи європейський досвід соціальної роботи. У 2014-2015 н.р. у рамках програми навчались 5 українських – Азін Володимир, Анцерова Галина, Паламарчук Дар’я, Савченко Лідія, Судак Ірина і 25 литовських студентів.

10-12 червня 2015 року у Шяуляйському університеті пройшов захист магістерських дисертацій. Членами екзаменаційної комісії від української сторони були: Адирхаєв Сослан Георгійович, директор Інституту соціальних технологій, д. пед. н., доцент, Іванова Ірина Борисівна, завідувач кафедри соціальної роботи та педагогіки, канд. пед. н., доцент та Довгань Наталія Олександрівна, канд. психол. н., доцент.

26 червня у Шяуляйському університеті відбулось урочисте вручення дипломів міжнародного зразка й українських дипломів литовським студентам, в якому взяла участь делегація з України у складі Таланчук Ірини Володимирівни, начальника Служби президента Університету «Україна», Коротєєвої Антоніни Вікторівни, проректора з навчально-виховної роботи, Вєдєнєєвої Ольги Анатоліївни, начальника управління навчально-виховної роботи Університету «Україна».

14 липня в урочистій обстановці студенти спеціальності «Соціальна робота» отримали подвійні дипломи – міжнародного і українського зразка.