Всесвітній день соціальної роботи

21 березня 2017 року – Всесвітній день соціальної роботи – об’єднав в Університеті «Україна» громаду викладачів, студентів, батьків, фахівців соціальної роботи, партнерів кафедри соціальної роботи та педагогіки. Програмою було передбачено проведення майстер-класів, мініатюри з історії соціальної роботи, відеопрезентації, творчі виступи студентів, відзначення партнерів – організацій соціальної сфери, екскурсія по Університету. Центральна подія урочистостей – вручення національних і міжнародних дипломів випускникам спеціальності «Соціальна робота», привітання адміністрації Шяуляйського університету (Литва) й адміністрації Університету «Україна».

Вітаємо наших дорогих випускників. Нехай Вашою відповіддю за наші старання буде Ваше добре життя і професійне зростання.