Гра “Пірати забутих островів”

Запрошуємо студентів з інвалідністю їх друзів та батьків!

Супердинамічна гра «Пірати забутих островів»: запрошуємо Вас зануритись у світ незабутньої морської подорожі, де Ви станете відчайдушними шукачами пригод – сміливими піратами на архіпелазі Забутих островів. Саме тут Великі країни Європи налагоджують торгівлю між Новим і Старим світом, а торгові кораблі з золотом плавають практично беззахисні. Під час гри сміливі пірати грабують кораблі і торговельні порти, щоб стати найсильнішою піратською командою. У цій грі разом зможуть спробувати свої сили молодь з інвалідністю, батьки та фахівці. Реєстрація до 20:04 за формою обов’язкова – https://docs.google.com/forms/d/1_X-RTe106s6u0vh7m-OTwuZNtQPAh6jcKyUQWYyXl04/edit.

Гра відбудеться 23 квітня о 16:00 в Університеті “Україна” (вул. Львівська, 23 – м. Житомирська). Ведучий Артем Рижак – бізнес-тренер, психотерапевт та команда Bizgames.

 

Не має значення, скільки тобі років! Дякую методичному центу “Незалежне життя” за азартну гру, яка об’єднала студентів, батьків та викладачів.

Сьогодні молодь,батьки та фахівці методичного центру “Незалежне життя” грали в дуже круту авторську гру: взаємодія, азарт, круті емоції – все про неї. Дякуємо команді bizgames за такий емоційний вечір.