Засідання підкомісії «Соціальна робота» Науково-методичної комісії 12 з охорони здоров’я та соціального забезпечення сектору вищої освіти Науково-методичної ради МОН України в Університеті «Україна»

15-16 червня 2016 року в Університеті «Україна» відбувається засідання підкомісії «Соціальна робота» Науково-методичної комісії 12 з охорони здоров’я та соціального забезпечення сектору вищої освіти Науково-методичної ради МОН України.

Голова підкомісії – Шандрук Сергій Костянтинович, професор кафедри психології та соціальної роботи, заступник начальника навчально-методичного відділу Тернопільського національного економічного університету. У складі комісії – фахівці у галузі соціальної роботи, викладачі провідних вищих навчальних закладів України, науковці: Агарков О.А., Байдарова О.О., Вакуленко С.М., Іванова І.Б., Кабаченко Н.В., Кальченко Л.В., Купенко О.В., Лазоренко Б.П., Лютий В.П., Осетрова О.О.

Засідання підкомісії присвячено розробці стандарту вищої освіти на здобуття ІІ рівня вищої освіти – магістра спеціальності «Соціальна робота» – 231, галузі знань «Соціальна робота» – 23.

Ірина ІВАНОВА

Фоторепортаж Анни МУРАШКО (студентський Медіа-центр Університету «Україна»)