Захист магістерських дисертацій у рамках міжнародної навчальної програми подвійного диплому «Соціальна робота»

20 січня відбувся захист магістерських дисертацій у рамках міжнародної навчальної програми подвійного диплому «Соціальна робота» Університету «Україна» і Шяуляйського університету (Литва): 4 українських студенти і 9 литовських.

Голова екзаменаційної випускової комісії у Шяуляйському університеті – Ельвіра Асіене, доктор наук, завідувач кафедри соціальної педагогіки Клайпедського університету (Литва).

Голова екзаменаційної випускової комісії в Університеті «Україна» – Жанна Василівна Петрочко, доктор педагогічних наук, професор, головний науковий співробітник Інституту проблем виховання АПН України.

Теми магістерських дисертацій:

Serhii Usherenko ‘Features of social work with people with hearing impairments’;

Tkachuk Yuliia ‘Possibilities of rural social services for social work with people with disabilities’;

Anna Shakota ‘The Peculiarities of Counsellig People with Dlsabilities in Social Work’;

Viktoriia Kravchuk ‘The possibilities of social work in high school to create of the relationship culture in the conditions of inclusive education’.

Слава Богу, наші студенти захистили свої роботи, для них це було справжнє випробування.

Спасибі за підтримку в організації і проведенні захисту керівництву університетів, екзаменаційній комісії, колегам, науковим керівникам, консультантам, рецензентам; студентам – за добросовісність і відповідальність, а також групі технічного забезпечення трансляції в режимі Онлайн – Федору Болховітіну, Владу і Міндаугасу.