Зустріч із першим випуском студентів із Литви по спільній магістерській програмі «Соціальна робота»

Приємна пройшла зустріч із першим випуском студентів із Литви по спільній магістерській програмі «Соціальна робота». Основна частина випускників працюють соціальними робітниками, на деяких очікують ці установи. Приємно, коли студенти мотивовані у навчанні. Коли вони навчалися, відвідували всі лекції і у вихідні дні!!!

На зустрічі розповідали про свої напрацювання і запрошували наших студентів відвідати їх установу на практиці. Також акцентували увагу, що програма дуже корисна і потрібна, але в Литві не ще вистачає психологів. Просили університети-партнери розглянути можливість відкриття нової програми.

Наше спілкування вийшло дуже корисним і цікавим!