Зустріч із соціальними працівниками Територіального центру соціального обслуговування Шевченківського району

26 липня, за домовленістю з директором Територіального центру соціального обслуговування Шевченківського району, Охотницькою Вірою Теодорівною, відбулась зустріч із соціальними працівниками установи.

Колектив центру отримав вичерпну консультацію щодо умов вступу та навчання у Відкритому міжнародному університеті розвитку людини «Україна».

 

***

В Університеті успішно реалізується міжнародна освітня магістерська програма подвійного диплому «Соціальна робота» Шяуляйського університету та Університету «Україна». У березні 2018 року освітня програма пройшла фаховий аудит в європейській комісії і отримала ліцензію на 6 років.

Особливості програми:

– навчання на денній і заочній формі навчання 1,5 року, ціни за навчання помірні;

– для студентів проводиться академічна мобільність – науково-дослідна практика 10 днів у місті Шяуляй, Литовська Республіка (за власний рахунок – проїзд, харчування, медична страховка);

– професійний напрям наукових досліджень – соціальна робота з людьми з інвалідністю і людьми похилого віку;

– в українському дипломі зазначається спеціалізація – соціальна педагогіка у сфері інклюзії;

– випускники отримують два дипломи: український, кваліфікація – Магістр соціальної роботи зі спеціалізацією «Соціальна педагогіка у сфері інклюзії»; міжнародний, кваліфікація – Магістр соціальної роботи;

– можливість працевлаштування у країнах ЄС.

Запрошуємо на навчання працівників, які мають намір і бажання отримати професійний фах і другу вищу освіту, волонтерів, колишніх клієнтів.