Калейдоскоп баз практики майбутніх соціальних працівників

31 січня 2018 року

Дякуємо нашим друзям – Центру соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з інвалідністю Дарницького району за цікавенну екскурсію та розповіді, професійні ігри і творчість. Наша суперкоманда практикантів у захваті.

2 лютого 2018 року

Дякуємо Новобілицькому психоневрологічному чоловічому інтернату за теплу зустріч, а особливо нашій випускниці Оксані Падалці за змістовну розповідь та відповіді на нашу купу запитань щодо життя підопічних інтернату та специфіку діяльності фахівців соціальної роботи. Тут дуже доброзичливі працівники, які люблять свою роботу, талановиті та люб’язні хлопці.

3 лютого 2018 року

 

Дякуємо за ду-у-уже цікаву практику БО “100 відсотків життя. Київський регіон”.

7 лютого 2017 року

 

Дуже дякуємо БФ “Незалежна країна” та Мир без зависимости за надзвичайно цікаве спілкування з нашою командою практикантів! Дякуємо за вашу важливу працю, було дуже приємно зустріти Діму Чередниченка, нашого колишнього студента, який уже рік є тут волонтером.

8 лютого 2018 року

 

Дуже дякуємо Територіальному центру соціального обслуговування Печерського району за чудову розповідь про роботу з людьми похилого віку, особливості та відмінності роботи соціального робітника і соціального працівника та практичні відповіді на наші численні запитання.

Дуже вдячні за теплий прийом Центру раннього розвитку ВБО “Даун Синдром” та за надану можливість ознайомитись із напрямами діяльності, концепцією організації. Нашій команді практикантів дуже приємно було побачитись із соціальним педагогом Світланою Ралець, випускницею кафедри соціальної роботи Університету «Україна» 2010 року, яка в захваті від роботи за фахом.

9 лютого 2018 року

 

Дуже вдячні нашим друзям та партнерам Мережі центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді м. Києва за їх надважливу широкопрофільну діяльність. За цікаву та змістовну розповідь нашій команді практикантів особлива подяка Анні Шабатиній та Леоніду Петровичу. Сьогодні останній день наших активних відвідин баз практики студентами, проте ми й надалі поєднуватимемо теоретичні знання із застосуванням їх на практиці.