Круглий стіл на тему: «Підвищення стресостійкості юридичного працівника: рекомендації психологів»

8 грудня 2016 року доцент кафедри психології Інституту соціальних технологій та кафедри теорії права і міжнародної інформації Інституту права та суспільних відносин, кандидат психологічних наук Анісімова Анна Олександрівна зі студентами Інституту права та суспільних відносин та студентами Інституту соціальних технологій узяли участь у засіданні круглого столу на тему «Підвищення стресостійкості юридичного працівника: рекомендації психологів».

Під час засідання круглого столу студентами інституту права були зазначені основні соціально-психологічні аспекти діяльності юридичних працівників. Протягом конференції обговорювалися питання щодо підвищення їх стресостійкості, студентами-психологами були надані практичні та цінні рекомендації щодо подолання психічної та емоційної напруги під час виконання службових обов’язків.

У заключній частині голова круглого столу Анісімова Анна Олександрівна провела для студентів зазначених інститутів медитаційну техніку «Гірська вершина» із застосуванням аудіосупроводу. Окрім того студентам було запропоновано взяти участь у тестуванні, яке проводять зі співробітниками органів внутрішніх справ, зокрема: дослідженні нервово-психічної стійкості співробітників ОВС за методикою «Прогноз», дослідженні стресостійкості та соціальної адаптації працівників ОВС за методикою Холмса і Раге, а також у діагностиці схильності особистості співробітника ОВС до конфліктного поводження К. Томаса.