Ознайомча практика студентів 1 курсу спеціальності «Соціальна робота»

Ще 1 тиждень ознайомчої практики студентів 1 курсу спеціальності «Соціальна робота» позаду! Відвідали Відділення соціально-медичної реабілітації для дітей, де побачили дуже гарну виставу “12 місяців”! Надзвичайно вдячні привітним і відданим своїй роботі працівникам, особливо Інні Сакало за надану можливість познайомитись із такою потужною реабілітаційною діяльністю!

Також до нас у гості завітали представники організації 100 відсотків життя. Київ. Говорили про проблеми ВІЛ-позитивних людей в Україні та Києві, про толерантність, стигматизацію, особливості роботи з цією категорією. Тема дуже актуальна, цікава студентам, запитань було стільки..! Надзвичайно вдячні за інформацію та цікаві відповіді Вірі Варизі.

Сьогодні відвідали Центр інклюзивних технологій навчання Університету “Україна”. Дуже вдячні Яні Шаповаловій за відданість і любов до своєї справи! Говорили про особливості навчання студентів з інвалідністю, про спеціальні послуги центру. Дуже вразили студентів книги шрифтом Брайля – змогли доторкнутися і роздивитися Конституцію України, дитячі казки. Подивилися відео з комп’ютерних курсів для незрячих студентів, технології йдуть вперед, обмежень все менше і менше!

Приємно, коли в межах обраного фаху щось дійсно вражає і зацікавлює, хочеться заглибитися у тематику інклюзії. Будемо вчитись далі!!