Перший тиждень ознайомчої практики першокурсників спеціальності «Соціальна робота»

Студенти 1 курсу спеціальності «Соціальна робота» провели надзвичайно плідно й активно перший тиждень ознайомчої практики.

Відвідали театр-студію “Паростки”, дуже вражені і вдячні Віталію Люботі за надану можливість побачити та відчути унікальну методику реабілітаційного середовища в театрі. Змогли відвідати Центр розвитку дитини “Успіх”, дуже дякуємо за змістовну і корисну розповідь та екскурсію Галині Анцеровій.

Потрапили в центральну організацію соціальної сфери у Києві – Київський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, де ознайомилися із пріоритетними напрямами соціальної політики в Україні і з роботою відданих і дуже потрібних в житті кожного киянина людей, особлива подяка Анні Шабатиній, Леоніду Крисову, Ярославі Колобовій за розуміння і постійну дружню співпрацю.

Відвідали Святошинський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, де ближче познайомились зі специфікою практичної соціальної роботи, можливостями волонтерської діяльності. Дуже вдячні Дружинській Олександрі за надзвичайно корисну, практичну, важливу інформацію для самовизначення студентів у межах свого обраного фаху, за регулярні запрошення студентів на заходи служби.

Потрапили також і в Територіальний центр соціального обслуговування Печерського району, дуже вдячні адміністрації за надану можливість і цікаве ознайомлення зі специфікою діяльності Центру.

Для першокурсників головне – зрозуміти свій фах, знайти тут себе, своє місце.. Дуже багато вражень, роздумів, можливо, навіть, трансформацій. Дякуємо за це всім Вам!!