Профорієнтаційна зустріч із соціальними працівниками Деснянського району м. Києва

17 липня Адирхаєв Сослан Георгійович – директор Інституту соціальних технологій Університету «Україна» разом із Директором центру профорієнтації Самойленком Євгенієм Вікторовичем, провели профорієнтаційну зустріч із соціальними працівниками Деснянського району м. Києва.

На зустрічі були присутні представники Територіального центру соціального обслуговування, відділення соціальної допомоги вдома, відділення організації благодійної діяльності.

Фахівці цих установ кожен день працюють із категоріями населення, які мають обмежені ресурси для самостійного задоволення потреб та реалізації прав, із особами, які за незалежних від них обставин потрапили до особливо складних соціальних умов.

 

Представники Університету зробили презентацію всіх навчально-виховних підрозділів, розповіли про історію, унікальність і переваги нашого навчального закладу, умови вступу та широкий вибір спеціальностей.

Особливий акцент було зроблено на фахових для соціальних працівників спеціальностях: соціальна робота, фізична реабілітація та психологія.

Сторони залишились задоволені проведеною зустріччю, обмінялись контактами, домовились про співпрацю.

Представники соціального закладу виявили зацікавленість можливістю отримання вищої освіти, а також другої вищої освіти за «перехресним вступом».

 

Наша адреса:

м. Київа, вул. Лвівська, 23.

Телефони Приймальної комісії: 044-409-27-62, 044-424-70-08

тел. Центру профорієнтації: 044-423-55-73