Профорієнтаційна робота в Інституті соціальних технологій

Для проведення профорієнтаційної роботи серед населення Інститут соціальних технологій використовує спортивні змагання різного рівня. Так, у лютому, під час проведення міжнародного турніру зі спортивної боротьби, в якому брало участь біля 30 країн світу, в холі Палацу спорту був розташований стенд із рекламною продукцією Університету «Україна» і глядачі зі всієї України могли ознайомитися з умовами навчання в нашому навчальному закладі. (Інформація про змагання викладена на сайті університету)

14-16 квітня 2016 року у м. Дніпропетровськ відбувся Всеукраїнський юнацький турнір із вільної боротьби, в якому взяло участь 200 спортсменів із 12 регіонів України. Для залучення кваліфікованих спортсменів на навчання в Університет «Україна» нами були встановлені відзнаки призерам змагань у вигляді подарункового набору з рекламною продукцією та диплома-сертифіката на знижку за навчання в університеті: 20% знижки за перше місце, 15% – за друге і 10% – за третє місце.

Під час відкриття змагань перед учасниками із промовою виступив директор Інституту соціальних технології Адирхаєв С.Г., який розповів про університет і про заохочувальні призи.

Під час нагородження призерів змагань спортсменам були вручені запрошення на навчання в Університет «Україна» та заохочувальні призи.