Про партнерів кафедри соціальної роботи та педагогіки Університету “Україна” – Київський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

З 1 квітня 2015 року за ініціативи громадськості та спеціалістів Київського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (КМЦСССДМ) запроваджена модель надання психосоціальної підтримки учасників АТО та членів їхніх родин. Програма була фінансово підтримана рішенням сесії Київради від 03.03.2015 року за програмою «Турбота. Назустріч киянам на 2011-2015 роки». За кошти міського бюджету 50 фахівців із соціальної роботи мережі районних Центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (РЦСССДМ) провели роботу з соціальної підтримки учасників АТО та членів їхніх родин.