Соціальний захід, присвячений Всесвітньому дню соціальної роботи

20 березня в Університеті «Україна» відбувся соціальний захід, присвячений Всесвітньому дню соціальної роботи.

Головною темою заходу стало вручення національних і міжнародних дипломів магістрів соціальної роботи. Омріяні дипломи отримали студенти денної та заочної форм навчання, освітньої програми «45+» за ваучерами державних служб зайнятості та міжнародної освітньої програми подвійного диплому між Шяуляйським університетом (Литва) та Університетом «Україна».

Дипломи вручали:

– Люда Радзевичене, професор, доктор наук, завідувач кафедри вивчення соціального благополуччя і фізичної культури Шяуляйського університету;

– Адирхаєв Сослан Георгієвич, директор Інституту соціальних технологій;

– Іванова Ірина Борисівна, завідувач кафедри соціальної роботи та педагогіки;

– Коляда Оксана Петрівна, проректор з навчально-виховної роботи.

На заході пролунало багато привітальних слів від працівників Університету «Україна» та слів вдячності від магістрантів кафедри соціальної роботи, а в майбутньому – сумлінних фахівців.

Творчо-розважальну програму заходу супроводжували короткий урок із жестової мови (урок провела екс-начальник Центру інклюзивних технологій навчання університету Шаповалова Яна Юріївна), декламування вірша випускниці магістратури спеціальності «Соціальна робота» Чудіної Тетяни у виконанні студентки спеціальності «Соціальна робота» Анастасії Лєбєдєвої), а також музичні виступи від представників студентського самоврядування. Святошинський районний у м. Києві центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді провів веселий майстер-клас із виготовлення паперових прикрас. Відео-подарунками про насичений яскравими подіями навчальний 2017 рік та про перебування у Шяуляйському університеті на науково-дослідній практиці порадувала магістрантка соціальної роботи Анастасія Осипенко.

 

Довідка:

Всесвітній день соціальної роботи відзначається як офіційна дата кожен третій вівторок у березні.

Він став кульмінаційною точкою в соціальному календарі професійної діяльності соціальних працівників у всьому світі, під час відзначення якого можна відзначати і рекламувати внесок професії для всіх людей, сімей, громад і суспільства в цілому.

Костянтин Зозуля, студентський медіацентр