Спортивний візит у рамках проекту “Healthy schools”

Сьогодні до нас у Спеціалізовану школу №53 з поглибленим вивченням іноземних мов у рамках проекту “Healthy schools” завітав справжній герой сучасності. Корнійко Олександр Юрійович – людина, яка володіє справжнім спортивним духом, гордість України, паралімпієць. Отримав звання кандидата в майстри спорту в паралімпійському пауерліфтингу, плаванні та армспорті. Спортсмен, що своїм прикладом надихає цілі покоління. Руйнує стереотипи та показує на собі, як працює впевненість та жага до перемоги. Учні 2-А та 4-Б мали змогу продемонстрували свої спортивні досягнення та підготували показові виступи з карате, тхеквондо, гімнастики та футболу. У відповідь наш гість провів спортивний майстер-клас для своїх слухачів, а також учні мали змогу переконатися на 100% у спортивній формі нашого гостя.