Спілкування з молоддю як ліки від хвороб та відчаю

У рамках проекту «Покращення якості життя колишніх в’язнів концтаборів, військовополонених та жертв націонал-соціалістичного режиму через спілкування із представниками різних поколінь» за участю студентів Університету «УКРАЇНА» вже стали традиційними відвідини на дому людей поважного віку, які мають труднощі в пересуванні або є немобільними.

Учасники проекту поділилися своїми враженнями про зустріч:

Життя нашого покоління було дуже тяжким. І це призвело до багатьох хвороб. Ми виявилися відірваними від соціуму, самотніми. Кожен боровся із психологічними та життєвими труднощами сам. Але коли ми стали учасниками проекту «Покращення якості життя колишніх в’язнів концтаборів, військовополонених та жертв націонал-соціалістичного режиму через спілкування із представниками різних поколінь», котрий реалізовує «Спілка громадських організацій людей з інвалідністю Києва» за підтримки фонду «Пам’ять. Відповідальність. Майбутнє», ми відчули, що нас оберігають та наповнюють енергією, нам легше впоратися із труднощами та хворобами.

Велика подяка молоді, яка не залишається байдужою і допомагає. Адже для нас дуже важливо мати позитивний настрій та віру в те, що ти не самотній та комусь потрібен. І забувається біль, з’являється бадьорість духу. Ми радіємо зустрічі з волонтерами, заряджаємося їхнім прикладом та життєлюбством, намагаємося не занепадати духом, не сумувати, любити життя, своїх близьких та друзів. Адже формула життя проста – потрібно жити та радіти кожній хвилині життя.

Автор – Аліна Антонівна Індик.