Юлія Ресенчук у проекті «Ти можеш»

13 березня 2018 року в стінах Відкритого міжнародного університету розвитку людини “Україна” виступила спікер Юлія Ресенчук. У житті Юлії стався крутий поворот, коли в 2006 році вона потрапила в автокатастрофу. Дівчині довелося заново вчитися жити. Юля розповідала про те, як не працював ліфт і вона сама піднялася у свою квартиру, подолавши 86 сходинок. Так, 86! Студенти на неї дивилися, як не героя. В цей момент у Юлічки так горіли очі. Вона поставила свій рекорд! Вона донесла до студентів, що інвалідний візок не став для неї перешкодою пізнавати світ та досягати успіхів у житті. Зараз Юлія є відомою громадською діячкою, очолює Благодійний фонд “Асоціація інклюзивної країни” та просуває ідеологію інклюзії в українському суспільстві. Вона є членом спілки та соціальної платформи HUMAN Foundation – для людей усіх національностей, статей, релігій і походжень для обміну знаннями, навичками та вміннями в ім’я більш справедливого і соціально-економічно розвиненого суспільства.

Проект “ТИ МОЖЕШ” (#youcan), який вона представляла, є серією виступів успішних людей, яким для досягнення своєї мрії довелося долати життєві перепони, такі як: фізична обмеженість, проблеми зі здоров’ям, побутове насильство, шкідливі звички та ін. You Can у даний час функціонує як соціальна платформа.