ІСТ в особистостях

Адирхаєва Людмила Георгіївна – кандидат педагогічних наук, доцент, Заслужений тренер України

Про кандидата педагогічних наук, доцента, Заслуженого тренера України Людмилу Адирхаєву студенти Університету «Україна» одностайно відгукуються як про порядну, добру, відповідальну, енергійну і фахову людину. В університеті, відповідно до свого педагогічного навантаження, двічі на тиждень Людмила Вікторівна проводить заняття з аквааеробіки для студентів із особливими потребами.

Людмила Адирхаєва: “За останні п’ять років я підготувала майстрів і кандидатів у майстри спорту зі спортивного плавання з числа студентів із особливими потребами”…

Кириленко Валентина Граціянівна –  кандидат психологічних наук, доцент

Веде основні навчальні курси: «Психологія менеджменту в соціальній роботі», «Основи психологічного консультування та психокорекції», «Конфліктологія», «Телефонне консультування».

Має 25 публікацій, із них 21 наукового та 4 навчально-методичного характеру, в т.ч. у фахових виданнях 9.

Докладніше…

Клименко Віктор Васильович –  доктор психологічних наук, професор, Лауреат Державної премії в галузі науки і техніки

Два світові корифеї в галузі психології – український учений, професор Віктор Клименко і всесвітньо відомий американський психолог Говард Гарднер, автор класичної теорії множинного інтелекту, практично одночасно розробили концепцію механізму творчості людини, значимість якої важко переоцінити.

В.В. Клименко відтворив механізми здійснення особистості, до яких входять складові, що мають бути в основі розбудови вітчизняної державної стратегії інноваційного розвитку людини. Людина – феномен природи і ноосфери. Її головні атрибути: інтелект та творчість; енергопотенціал як здатність до дії; психомоторика як створення й використання функціональних органів; натхнення – особливі продуктивні психічні стани.

Концепція механізму творчості професора Віктора Клименка…

Cвого часу він готував наших спортсменів до Олімпійських ігор, консультував чемпіона світу з шахів Анатолія Карпова. Творчий доробок вченого нараховує понад 100 статей, 17 підручників та книжок. Найвідоміші серед них – «Психологія спорту», «Психологічні тести таланту», «Як виховати вундеркінда», «Психологія творчості», трактат «Про хлопчика, який вмів літати або Шлях до свободи». Сьогодні доктор психологічних наук, професор Віктор Клименко викладає власну унікальну концепцію формування особистості в Університеті «Україна».

Проблем із працевлаштуванням у наших студентів не буде, бо професія психолога сьогодні в суспільстві затребувана…

Малхазов Олександр Ромуальдович –  доктор психологічних наук, професор

Веде основні навчальні курси: «Диференціальна психологія», «Експериментальна психологія».

Є головою державних екзаменаційних комісій.

Є членом спеціалізованої вченої ради Д 26.453.01 Інституту психології імені Г.С. Костюка НАПН України, членом спеціалізованої вченої ради Академії збройних сил України за спеціальністю 19.00.09 – психологія діяльності в особливих умовах.

Є членом редакційної колегії журналу «Вісник національної оборони України» Академії збройних сил України.

Має 127 публікацій, із них 67 − у фахових виданнях, у тому числі 2 − у зарубіжних, та одне авторське свідоцтво. Після захисту докторської дисертації опубліковано 56 праць наукового та навчально-методичного характеру, у тому числі 1 навчальний посібник із Грифом МОН, розділи у 2-х монографіях та 28 статей у фахових виданнях.

Докладніше…

Пірен Марія Іванівна – доктор соціологічних наук, професор

Марія Іванівна Пірен – доктор соціологічних наук, професор, спеціаліст у галузі релігії та етносоціології. Займається проблемами еліти та її ролі в суспільно-політичних процесах, що відбуваються в Україні.

Має понад 100 друкованих праць, серед яких методичні рекомендації, програми, навчальні посібники, зокрема: «Основи конфліктології», «Основи політичної психології», «Конфлікти в системі політико-управлінської діяльності» тощо.

У своїй діяльності прагне осмислення громадянами України соціально-політичних процесів, які мають місце в нашій державі.

Викладає курси «Соціологія релігії», «Етносоціологія», «Соціологія» та інші.

Займається керівництвом наукових досліджень аспірантів.

Савельєв Михайло Анатолійович –  керівник Центру танцювальної терапії

Після невдалого стрибка з парашутом Михайла Савельєва спіткала важка хвороба – розсіяний склероз. У боротьбі з недугою йому допомагали військовий гарт і східна медицина. Зараз він займає призові місця на танцювальних конкурсах та навчає цьому мистецтву дітей і дорослих.

Його учні – незвичайні трудівники і безжурні оптимісти. Михайло Савельєв пишається своїми вихованцями. Стрункий гарний брюнет, який виступає не тільки постановником незвичайних номерів, але і партнером для хлопців у візках, ловить на собі захоплені жіночі погляди.

Сьогодні Михайло Савельєв – срібний призер України зі спортивних танців серед здорових людей, хоча інвалідність з нього так і не зняли.

– Після того, як я зміг відновити своє здоров’я, вирішив допомагати інвалідам, отримав ще одну спеціальність хореографа і реабілітолога і тепер ось займаюсь із молодими людьми з фізичними вадами танцювальною терапією і танцями на візках у Києві, Дніпропетровську, Івано-Франківську. Виїжджаємо з ними на різні фестивалі, де і показуємо свою творчість.

Здоровим людям варто повчитися у цих людей невичерпного оптимізму і жадобі до життя, вмінню долати труднощі і досягати поставлених цілей, жити, любити, танцювати і сподіватися. Незважаючи ні на що!

Не підкорюватись обставинам

“Мої учні легко танцюють на візках і, головне, позбавляються комплексу неповноцінності”

У житті завжди є місце подвигу