Консультації фахівців

В УНІВЕРСИТЕТІ «УКРАЇНА» ВЧАТЬ СТУДЕНТІВ ПОЗБАВЛЯТИСЯ… КОМПЛЕКСІВ НЕПОВНОЦІННОСТІ

Діагноз «соціофобія» (страх перед людьми) з доволі екзотичного для психіатрії перетворився на тривіальний. Все частіше батьки стикаються з ситуацією, коли дитина відмовляється ходити до школи, бо боїться осуду з боку ровесників. У чому причина того, що наші діти стають тривожними і замкнутими? Як допомогти людині розвинути комунікативні навички? Про це поговоримо із заступником директора Інституту соціальних технологій Університету «Україна» Ганною ІВАННІКОВОЮ.

Докладніше…

 

«УСІ НАШІ ПРОБЛЕМИ НАСПРАВДІ НЕ ТАКІ СТРАШНІ, ЯК НАМ ЗДАЄТЬСЯ», – ПЕРЕКОНАНА ТРЕНЕР-ПСИХОЛОГ ІЗ УНІВЕРСИТЕТУ «УКРАЇНА» КАТЕРИНА ФАСТОВЕЦЬ

Сьогодні, 23 квітня, – Всеукраїнський день психолога. Цілителі людських душ, душевні хірурги, серцезнавці – як тільки не називають людей цієї професії, приписуючи їм магічні здібності й езотеричні пізнання. Насправді, ніякого шаманства тут немає. Психологи – далеко не маги, вони просто люблять людей і здатні їм співпереживати. Про це поговоримо із тренером навчально-практичної лабораторії кафедри психології Університету «Україна» Катериною ФАСТОВЕЦЬ.

Докладніше…

 

ЧИ ЛЕГКО БУТИ ЖІНКОЮ В УКРАЇНІ?

Жінок традиційно називають «слабкою статтю». Проте назвати слабкою українську жінку – язик не повертається. Так уже склалось історично, що нашим красуням доводиться долати значно більше проблем, аніж, скажімо, француженкам чи німкеням. Непомірне навантаження на роботі, низька зарплата, насильство і пиятика в сім’ї, самостійне виховання дітей… Це далеко не повний перелік тих негараздів, впоратися з якими жінкам у «цивілізованому» світі допомагає законодавство. А яка соціальна політика України щодо жінок? Про це розмовляємо з доцентом кафедри соціальної роботи Університету «Україна», кандидатом психологічних наук Іриною МУХАНОВОЮ.

Докладніше…