Центр практичної психології

Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна»

ІНСТИТУТ СОЦІАЛЬНИХ ТЕХНОЛОГІЙ

КАФЕДРА ПСИХОЛОГІЇ

ЦЕНТР ПРАКТИЧНОЇ ПСИХОЛОГІЇ

працює для всіх, хто потребує реальної допомоги –

  • людського розуміння,
  • дружньої підтримки,
  • поради фахівця,
  • набуття спеціалізованих знань, умінь та навичок

Індивідуальні консультації з психологічних проблем

Активні методи навчання – просто задоволення !

Групові тренінги:
  • особистісного зростання
  • креативності
  • цілепокладання
  • комунікативних навичок
  • “Конструктивна сварка” (для подружніх пар)
  • розв’язання конфліктів

ЦЕНТР РЕАЛЬНОЇ ДОПОМОГИ

Що заважає людині почуватися щасливою? Відповідаючи, можна послатися на лиху долю, на недругів, на невезіння, на те, що загалом не таланить. Словом, можна пошукати „крайнього”, озирнувшись навкруги. Але психологи стверджують, що для цього іноді варто подивитися у дзеркало.

Ні, мова не йде про втручання таємничих сил зі сфери ворожого несвідомого або дивні стани роздвоєної свідомості. Все значно прозаїчніше. Причинами поразки можуть стати зневіра у власних силах, незнання власних переваг, невпевненість у власних уміннях, наявність бар’єрів та комплексів, нарешті, неконструктивна чи неефективна поведінка. А іноді – брак маленьких хитрощів, які поліпшують та полегшують взаємодію зі світом. Але якщо світ переробити складно, то перестати бути ворогом собі – цілком можливо.

Принаймні, під керівництвом фахівця. У Центрі практичної психології, що створений при кафедрі психології Відкритого міжнародного університету розвитку людини „Україна”, можна отримати кваліфіковану психологічну допомогу та підтримку.

У Центрі працюють фахівці, котрі допоможуть розв’язати проблеми, що виникають у стосунках між дітьми та батьками, між подружжям, між друзями.

Сюди можна звернутися та отримати консультацію, якщо, наприклад, у дитини почалися проблеми у школі, якщо дитина стала занадто агресивною або, навпаки, тривожно, невпевненою у собі, якщо в неї стали виникати проблеми з однолітками. Навіть якщо дитина боїться темряви чи залишатися вдома сама, тут можна отримати пораду, як допомогти їй подолати ці страхи. І класична проблема „батьки та діти” виявиться не такою болючою, якщо слухати порад психолога.

Мало того, й подружні проблеми – з’ясування „хто в хаті господар?” або ж „хто винен” – можна обережно обминути та врятувати сім’ю від розпаду за допомогою навичок коректної поведінки під час сварок та конфліктів.

Тут допоможуть розв’язати й гостріші проблеми – пережити розлучення, втрату близької людини, подолати залежність від іншої людини.

Крім того, Центр проводить різноманітні тренінгові програми. Серед них – тренінги особистісного зростання, тренінги креативності, тренінги цілепокладання, котрі спрямовані те, щоб навчити ефективно взаємодіяти зі світом. Існують також тренінги, спрямовані на формування комунікативних навичок та подолання бар’єрів, що виникають під час спілкування. (А таких бар’єрів, до речі, чимало: побоювання розмовляти з незнайомою людиною, з протилежною статтю, з посадовою особою та інше). Отже, спілкуватися – це не лише промовляти слова.

Мало того, навіть сваритися – це ціла наука. Опанувати нею дозволить особливий тренінг для подружніх пар „Конструктивна сварка” та тренінг із розв’язання конфліктів.

Словом, Центр надає психологічну допомогу у формі як індивідуальних консультацій, так і групових тренінгів.

Основне, заради чого варто сюди прийти, – те, що тут можна отримати реальну допомогу при зіткненні з особистими проблемами та труднощами.