Цікаве про спеціальності

Анекдоти про студентів, коротко з гумором про студентське життя

Якщо ви студент, то:

Вважаєте, що кращим способом конспектування лекції є ксерокс зошита сусідки-відмінниці.

Слово ‘сесія’ викликає у вас якусь заклопотаність, оскільки доведеться витратити декілька днів для того, щоб познайомитися з новими викладачами й переконати їх розписатися у вашої заліковій.

Вашим девізом є вислів, що студент – це янгол, незаплямований знаннями.

Чітко усвідомлюєте, що засобом ліквідації хвоста є не тільки його ампутація, але й своєчасна здача.

Написання дипломної роботи забирає у вас принаймні два тижні дорогоцінного часу.

Ви точно знаєте, що ходити в гості до сусідів по гуртожитку найкраще не після того, як у вас закінчилися гроші, а тоді, коли їм надіслали посилку із села.

Маєте підвищену розкосість очей і витягування шиї у період написання чергової роботи зрізу знань.

Кінець місяця характеризується для вас повністю порожнім холодильником і фразою ‘позич’.

Слова ‘автомат’, ‘шпора’ і ‘бомба’ є для вас не тільки словами з військового арсеналу.

Якщо таргани пішли до сусідів по кімнаті, то це – вірна прикмета того, що їм точно надіслали посилку з дому.

Спокійно можете пронести на іспит під сорочкою всі 90 томів Cтафорда Бира з коментарями і критичними статтями до них.

Складання державних іспитів є для ваших викладачів стресовою ситуацією.

Перед складанням іспиту ви вилазите о 12 ночі у кватирку й голосно репетуєте ‘Халява, ловися!’

Всупереч усьому в період сесії стаєте забобонним і, як наслідок, шарахаєтеся від прибиральниць із порожнім відерцем, обходите за кілометр мирно сплячу чорну кішку, не голитеся, не миєте голову, спите з конспектом під подушкою (причому він уже злежався, тому що його відтіля жодного разу не діставали) і нікому не даєте дивитися заліковку, іноді навіть і викладачеві.

Число 13 – ваше число.

Обіди по студентськи: (Студентське меню)

Бутерброд Пікантний:

Склад: Хліб, майонез.

Чай студентський:

Склад: Окріп, чай по смаку.

Курочка по-домашньому:

Склад: Курочка, півроку назад привезена з дому.

Поради по приготуванню і вживанню:

Дістати курочку з холодильника. Понюхати. Викинути.

Напроситися до сусідів на млинці.

Бутерброд “День і Ніч”:

Cклад: Скибочка білого і чорного хліба.

Студенти вишів діляться на три категорії:

– Студенти, які навчаються із задоволенням;

– Студенти, які навчаються без задоволення;

– Студенти, які із задоволенням не навчаються.

За матеріалами: http://sprite.at.ua/publ/33

Психологія

Найнеймовірніші збіги в історії людства
Одне життя…

Історії про близнюків завжди вражають, а особливо – ця історія про двох близнюків зі штату Огайо. Їхні батьки загинули, коли малюкам було всього кілька тижнів. Їх усиновили різні родини й розлучили близнюків у дитинстві. Звідси бере початок черга неймовірних збігів. Почнемо з того, що обидві прийомні родини, не радячись і не підозрюючи про плани один одного, назвали хлопчиків тим самим ім’ям – Джеймс. Брати виросли, не підозрюючи про існування один одного, однак обоє одержали юридичну освіту, обоє прекрасно креслили й теслювали, обоє одружилися на жінках із однаковим ім’ям Лінда. У кожного із братів народилися сини. Один брат назвав сина Джеймс Алан, а другий – Джеймс Аллан. Потім обидва брата залишили своїх дружин і одружилися вдруге на жінках… із однаковим ім’ям Бетті! Кожний із них був власником собаки з ім’ям Той… продовжувати можна нескінченно. У віці 40 років вони довідалися один про одного, зустрілися й були вражені тим, що увесь час вимушеної розлуки проживали одне життя на двох…

За матеріалами (уривок): Острів знань www.ostriv.in.ua

Від чого залежить щасливий шлюб?

Відповідно до досліджень професора Алана Бута, «щастя в шлюбі залежить не стільки від стріл Купідона, скільки від повсякденних речей, які ніхто не назве романтичними». Фактично, стверджує професор Бут, одружуватися після нетривалих відносин, коли ще є схильність ідеалізувати партнера, – ідея не із кращих. На людське сприйняття в цей період впливають біологічні фактори, які можуть спотворювати наше сприйняття реальності.

Пік розлучень припадає на третій рік після весілля, що вказує на досить раннє розчарування в сімейному житті. Дослідник вважає, що для щастя у шлюбі пари повинні дуже добре знати один одного, бути відданими і ставитися одне до одного з повагою.

Одним із цікавих результатів досліджень став той факт, що пари, які жили разом до вступу у шлюб, не завжди виявляються щасливішими за тих, хто з’їхався вже після весілля. Цифри свідчать про те, що подібні шлюби розпадаються навіть частіше за інші.

Основною причиною такої дивної статистики дослідник схильний називати небажання пар вирішувати довгострокові проблеми відносин. Навіть ті пари, які живуть разом, намагаються уникати обговорення й вирішення проблем у відносинах і, як наслідок, ці проблеми переносяться у шлюб, де загострюються й приводять до розлучення.

Особливо професор підкреслює необхідність для щасливого шлюбу навичок вирішення конфліктів і розбіжностей. Справа в тому, що чоловіки й жінки зовсім по-різному підходять до питань улагоджування конфліктів, і знайти золоту середину виходить далеко не в усіх.

У щасливих сім’ях розбіжності вирішуються до того, як вони приведуть до більш серйозних сварок. До того ж, додає дослідник, у таких родинах звичайно існують прямі домовленості відносно вирішення побутових, а найчастіше й більш серйозних завдань. Наприклад, коли хтось миє посуд, ходить за покупками і т.ін., аж до рішення мати дітей. Пари просто обговорюють ці питання і приходять до спільного рішення, яке задовольняє обох.

За матеріалами: “Цікава наука” Новини науки і техніки, цікаві факти

http://scinotes.ru/kompyuterni-virusi-zagrozhuyut-lyudini.html

Соціологія

Соціологи розповіли, чому дружини бурчать на чоловіків

Американські дослідники прийшли до висновку, що більшість сімейних сварок відбувається через розкиданий по квартирі одяг і мокрі рушники, а також підрахували скільки дружини витрачають часу на бурчання.

Виявилося, що дружини бурчать на своїх чоловіків в середньому 7920 хвилин на рік, що еквівалентно 2,5 годинам на тиждень, 11 годинам на місяць або 5,5 дня на рік.

Соціологи наголошують, що причина жіночого невдоволення криється в нестачі шанобливого ставлення до них.

“Для багатьох людей такі причини роздратованості можуть здатися смішними і дурними, але люди забувають, що найчастіше жінка в сім’ї відіграє роль не тільки дружини і мами, але і прибиральниці, кухаря”, – зазначає Кетрін Кроуфорд, голова дослідницької групи.

Серед інших причин, які дратують більшість із 3 тис. опитаних жінок: залишки зубної пасти в раковині, переповнений сміттєвий бак, відсутність туалетного паперу, піднята кришка в туалеті і велика кількість брудного посуду.

Також зазначається, що причина жіночого невдоволення криється не в непосильності виконання дій із прибирання, а в браку шанобливого ставлення до них.

Причинами “бурчання” дружин є небажання чоловіків виконувати роботу по дому, споживання спиртного і легковажне ставлення до здоров’я. 87% жінок не соромляться своєї буркотливості, а 83% чоловіків часто думають, що їхні дружини були праві, чіпляючись із різних приводів.

Дослідники також відзначають ефективність стратегію бурчання. Майже половина опитаних чоловіків поступаються дружинам через годину, якщо вони продовжують їх пиляти, а 21% повідомили, що капітулюють перед дружинами за кілька годин, щоб у домі запанувала тиша.

За матеріалами:

http://tsn.ua/tsikavinki/sociologi-rozpovili-chomu-druzhini-burchat-na-cholovikiv.html

Французи найбільш незадоволені

Громадяни Франції, згідно з соціологічним опитуванням, визнали себе найбільш незадоволеною нацією. Головною скаргою найбільш сварливого народу планети стала незадоволеність особистим життям, повідомляє Infox.ru.

Більшість мешканців Франції вважають, що вони скаржаться на життя набагато більше, ніж інші нації. Подібне бурчання дозволяє розслабитися, вважають французи. Такі результати соціологічного дослідження, покликаного з`ясувати, яка з націй скаржиться на життя більше за інші.

Більшість французів, що брали участь у соціологічному опитуванні, критично поставилися до власної поведінки, визнавши, що саме вони є головною сварливою нацією планети.

72% опитаних мешканців Франції вважають, що вони скаржаться на життя більше, ніж інші нації. 17% французів назвали головними буркунам сусідів-італійців, і лише 4% – американців, які завжди незадоволені обслуговуванням. Тільки 6% французів заявили, що чудово справляються з виникаючим бажанням поскаржитися на життя.

Згідно з дослідженням, французи в більшості випадків завжди скаржаться на особисте життя. Так, 31% респондентів заявили, що найчастіше вони бурчать із приводу неправильної поведінки дружин і чоловіків. При відповіді на запитання, що ж є причиною такого сварливого характеру, чверть французів відповіли, що бурчання розслабляє.

Дане дослідження похитнуло лідерство британців, яких звично вважають найбільш незадоволеною і буркотливий нацією в світі. Самі англійці часто називають себе скигліями, визнаючи, що кожен день у них починається зі скарг і закінчується скаргами.

На думку британців, вони бурчать із приводу всього: погода жахлива, транспорт жахливий, ціни позамежні, прем`єр Гордон Браун поганий. Ще три роки тому в аналогічному опитуванні французи заявляли, що найсварливіші люди на світі – французи. На що мешканці Великобританії відповідали їм зізнанням у тому, що французи – найогидніша за всіма пунктами нація.