Вустами президентів студентського самоврядування

Вустами президентів студентського самоврядування
Університету “Україна” – студентів Інституту соціальних технологій

Олексій Кондратенко (студент спеціальності «Соціальна робота») – президент студентського самоврядування Університету “Україна” у 2003-2004 рр.

«Не гаяти даремно свій дорогоцінний студентський час, берегти здоров’я, навчитися пізнавати себе, бо пізнаючи себе – пізнаєш інших»

Я, як журналіст, «колекціоную» зустрічі з цікавими людьми. Це – мій обов’язок, моє покликання, моя професія, мій спосіб життя.

Одним із таких співрозмовників став у недалекому минулому студент Університету «Україна» Олексій Олександрович Кондратенко. Наводжу без купюр нашу бесіду, яка, з пізнавальної точки зору, буде цікава як студентам, так і викладачам. Магістр соціальної роботи, магістр державної служби. Головний спеціаліст Відділу соціальної адаптації осіб, звільнених із місць позбавлення волі Міністерства праці і соціальної політики України. Випускник і екс-президент Студентського парламенту Університету «Україна».

Докладніше…

Анастасія Коляда (студентка спеціальності «Соціальна робота») – президент студентського самоврядування Університету “Україна” у 2006-2008 рр.

Мрії здійснюються!

Насправді – мрії здійснюються! Потрібно лише вірити – і все стане досяжним і здійсненним. Кожного з нас чекає майбутнє… Чекає наших побажань, вказівок, забаганок, думок.

Хотілося б у це вірити завжди, але життя змушує нас розуміти, що без активних дій жодна з наших мрій не здійсниться. Неможливо досягти в житті чогось, не доклавши до цього хоч крихти зусиль …

Докладніше…

Щоб університет став школою життя

…У світі побутують дві основні версії особистісного розвитку людини. Погляди науковців розходяться у визначенні провідної ролі в особистісному розвитку соціального середовища чи людини.

Я вважаю, що людина відіграє значно більшу роль у своєму творенні, аніж середовище. Але інколи без сторонньої допомоги зробити щось буває майже неможливо, і тоді вирішальну роль відіграють люди, які опиняються поруч і власним прикладом демонструють зовсім іншу якість життя.

Докладніше…

Ніна Гаєвська (студентка спеціальності «Соціальна робота») – президент студентського самоврядування Університету “Україна” у 2008-2010 рр.

Студентське самоврядування може зробити багато корисного

Однією з особливостей, яка виділяє Університет «Україна» з-поміж інших навчальних закладів столиці, є добре розвинуте студентське самоврядування. ВНЗ, який взяв на себе клопоти з навчання людей із особливими потребами, не обійтись без продуманої системи виховання, спрямованої на розвиток студентської ініціативи, створення потужного волонтерського руху.

Докладніше…