Сторожук Олександр Михайлович

Кафедра психології

Посада: асистент

Досвід роботи: 2 роки

Біографія

Народився 21 листопада 1992 року в місті Києві.

У 2008 році закінчив середню загальноосвітню школу №215.

Відомості про вищу освіту

В 2008 році закінчив Київське вище професійне поліграфічне училище. У тому ж році вступив до Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна» на спеціальність “Психологія”.

За час навчання в університеті мав можливість працювати волонтером у міській клінічній психоневрологічній лікарні №1 ім. Павлова. Працював безпосередньо з пацієнтами різного віку Арт-терапевтичними методами – від дітей 8 років до дідусів 60 років. Був присутній на патодослідженнях і груповій психотерапії.

Також на базі університету відвідав безліч структур і організацій, де працюють психологи: від реабілітаційних центрів до банків, де працюють HR-менеджери.

Брав участь у конференції ім. Блейхера, присвяченій клінічній психології.

Отримав стипендію президента ВМУРоЛ “Україна” за відмінне навчання, наукову діяльність та активну участь у загальноуніверситетських заходах.

З лютого 2017 сертифікований фахівець методу альтернативних комунікацій PECS 1 рівня. Навчання проходив в Харкові за участю німецьких спеціалістів, зокрема, одного з головних практиків методу PECS – Сибилл Байорат.

В Петербурзі в березні 2017 року пройшов навчання та отримав свідоцтво про дозвіл застосування і впровадження методу біоакустичної корекції (БАК).

В 2017 році отримав диплом магістра психології з відзнакою.

З лютого 2016 року працює психологом в центрі стимуляції мозку.

Професійні навички

 • Арт-терапія
 • Діагностика
 • Консультування
 • Психокорекція
 • Казкотерапія

Впевнено працює із психодіагностичними методиками, є великий досвід в обробці результатів.

Викладає дисципліни

 1. Психофізіологія
 2. Диференціальна психологія
 3. Інформаційні технологій в галузі (АРМ психолога-консультанта)
 4. Основи біології та генетики людини

Галузь наукових інтересів

 1. Психологія
 2. Психофізіологія

Перелік наукових праць

 1. Особливості розвитку мислення у дітей старшого шкільного віку / «Молодь: освіта, наука, духовність». XІІI Всеукраїнська наукова конференція студентів і молодих вчених, м. Київ, Університет «Україна», 12 квітня 2016 р.: Тези доповідей. – К., 2016.
 2. Психологічні особливості тривожності у батьків дітей з розладами аутичного спектру ХVIІ Міжнародна науково-практична конференція «Актуальні проблеми навчання та виховання людей в інтегрованому освітньому середовищі у світлі реалізації про права осіб з інвалідністю» , м. Київ, Університет «Україна», 22 листопада 2017 р. : Тези доповідей. – К., 2017.