Колядич Оксана Іванівна

Кафедра фізичної терапії, ерготерапії та фізичного виховання

Посада: старший викладач

Досвід роботи: 15 років

Біографія

Народилася 23 травня 1977 року.

У 2001 році закінчила Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова, отримавши повну вищу освіту за спеціальністю «Біологія», та здобула кваліфікацію викладача біології, вчителя англійської мови та валеології.

Викладає дисципліни

 1. Біохімія
 2. Фізіологія рухової активності
 3. Вікова анатомія та фізіологія
 4. Анатомія людини
 5. Фізіологія людини та тварини
 6. Біологія з основами генетики
 7. Основи соціальної реабілітації
 8. Фізіологія людини
 9. Біохімія фізичної культури і спорту
 10. Спортивна морфологія

Галузь наукових інтересів

1. Біологія
2. Педагогіка
3. Валеологія

Перелік наукових праць за останні 5 років

1. Особливості використання масажу для зміцнення здоров’я та формування внутрішньої гармонії людини [Текст]: Теза / О. І. Колядич, А. М. Семенов, С. В. Білошицький // Молодь: освіта, наука, духовність: тези доповідей. – Ч. ІІ. – К.: Університет “Україна”, 2015. – С. 63-65.

2. Особливості використання дихальної гімнастики для зміцнення здоров’я та формування внутрішньої гармонії людини [Текст]: Теза / О. І. Колядич, А. М. Семенов, С. В. Білошицький // Молодь: освіта, наука, духовність: тези доповідей. – Ч. ІІ. – К.: Університет “Україна”, 2015. – С. 65-67.

3. Особливості використання структурованої води для зміцнення здоров’я та формування внутрішньої гармонії людини [Текст]: Теза / О. І. Колядич, А. М. Семенов, С. В. Білошицький // Молодь: освіта, наука, духовність: тези доповідей. – Ч. ІІ. – К.: Університет “Україна”, 2015. – С. 67-68.

Перелік наукових праць

 1. Необхідність впровадження інноваційних технологій навчання людей з інвалідністю. Актуальні проблеми навчання та виховання людей з особливими потребами (VІІ Міжнародна Науково-практична конференція. К., Університет «Україна», 2006р.).
 2. Актуальні проблеми навчання та виховання людей з особливими потребами. Корекція агресивних проявів у дітей. (VІІ Міжнародна Науково-практична конференція. К., університет «Україна», 2007р.).
 3. Психофізіологічні стани студентів під час адаптації до стресових ситуацій у навчанні (Міжнародна Науково-практична конференція. К., Інститут психології ім. Г. С. Костюка, 2008р).
 4. Психофізіологічні стани студентів під час адаптації до стресових ситуацій у навчанні (VІІ Міжнародна Науково-практична конференція «Актуальні проблеми навчання та виховання людей в інтегрованому освітньому середовищі» К., Університет «Україна», 2010р.).
 5. Особливості комплексної фізичної реабілітації при ожирінні І ступеня осіб працездатного віку. (ХІІ Міжнародна Науково-практична конференція. К., Університет «Україна», 2010р.).
 6. Фізичні вправи як засіб реабілітації осіб з порушенням зору. Актуальні проблеми навчання та виховання людей в інтегрованому освітньому середовищі у світлі реалізації конвенції ООН про права інвалідів. (ХІІ Міжнародна Науково-практична конференція. К., Університет «Україна», 2012р.).
 7. Корекційно-відновлювальні та оздоровчо-лікувальні заходи при ожирінні. Актуальні проблеми навчання та виховання людей в інтегрованому освітньому середовищі у світлі реалізації конвенції ООН про права інвалідів. (ХІІ Міжнародна Науково-практична конференція. К., Університет «Україна», 2012р.).
 8. Особливості реабілітації дітей першого року життя. Актуальні проблеми навчання та виховання людей в інтегрованому освітньому середовищі у світлі реалізації конвенції ООН про права інвалідів. (ХІІІ Міжнародна Науково-практична конференція. К., Університет «Україна», 2013р.).
 9. Реабілітація дітей з порушенням слуху. Актуальні проблеми навчання та виховання людей в інтегрованому освітньому середовищі у світлі реалізації конвенції ООН про права інвалідів. (ХІІІ Міжнародна Науково-практична конференція. К., Університет «Україна», 2013р.).
 10. Психолого-фізична реабілітація алкозалежних. Актуальні проблеми навчання та виховання людей в інтегрованому освітньому середовищі у світлі реалізації конвенції ООН про права інвалідів. (ХІІІ Міжнародна Науково-практична конференція. К., Університет «Україна», 2013р.).
 11. Засоби адаптивної фізичної культури в системі фізичного виховання дітей із вадами зору. ХІ Всеукраїнська наукова конференція студентів і молодих вчених «Молодь: освіта, наука, духовність», К., Університет «Україна», 2014 р.
 12. Психофізіологічні стани студентів початкових курсів під час адаптації до стресових ситуацій у навчанні (ХІV Міжнародна Науково-практична конференція «Актуальні проблеми навчання та виховання людей в інтегрованому освітньому середовищі у світлі реалізації конвенції ООН про права інвалідів» К., Університет «Україна», 2014р.).
 13. Особливості фізичної реабілитації вагітних, хворих на цукровий діабет (ХІV Міжнародна Науково-практична конференція «Актуальні проблеми навчання та виховання людей в інтегрованому освітньому середовищі у світлі реалізації конвенції ООН про права інвалідів» К., Університет «Україна», 2014р.).
 14. Застосування методики диференційованих функціональних станів для профілактики синдрому хронічної втоми (ХІV Міжнародна Науково-практична конференція «Актуальні проблеми навчання та виховання людей в інтегрованому освітньому середовищі у світлі реалізації конвенції ООН про права інвалідів» К., Університет «Україна», 2014р.).
 15. Особливості використання масажу для зміцнення здоров’я та формування внутрішньої гармонії людини. ХІІ Всеукраїнська наукова конференція студентів і молодих вчених «Молодь: освіта, наука, духовність», К., Університет «Україна», 2015 р.
 16. Особливості використання дихальної гімнастики для зміцнення здоров’я та формування внутрішньої гармонії людини. ХІІ Всеукраїнська наукова конференція студентів і молодих вчених «Молодь: освіта, наука, духовність», К., Університет «Україна», 2015 р.
 17. Особливості використання структурованої води для зміцнення здоров’я та формування внутрішньої гармонії людини. ХІІ Всеукраїнська наукова конференція студентів і молодих вчених «Молодь: освіта, наука, духовність», К., Університет «Україна», 2015 р.
 18. Особливості реабілітації дітей раннього віку. ХІІІ Всеукраїнська наукова конференція студентів і молодих вчених «Молодь: освіта, наука, духовність», К., Університет «Україна», 2016 р.
 19. Особливості реабілітації дітей з хронічним бронхітом. ХІІІ Всеукраїнська наукова конференція студентів і молодих вчених «Молодь: освіта, наука, духовність», К., Університет «Україна», 2016 р.
 20. Інноваційні технології у навчанні осіб з обмеженими можливостями. ХVІ Міжнародна Науково-практична конференція «Актуальні проблеми навчання та виховання людей в інтегрованому освітньому середовищі у світлі реалізації конвенції ООН про права інвалідів» К., Університет «Україна», 2016р.
 21. Психофізіологічна адаптації студентів до стресових ситуацій у навчанні ХVІІ Міжнародна науково-практична конференція «Актуальні проблеми навчання та виховання людей в інтегрованому освітньому середовищі у світлі реалізації конвенції ООН про права осіб з інвалідністю» К., Університет «Україна», 2017р.
 22. Культура здоров’я як основа реабілітаційного процесу. ХVІІ Міжнародна науково-практична конференція «Актуальні проблеми навчання та виховання людей в інтегрованому освітньому середовищі у світлі реалізації конвенції ООН про права осіб з інвалідністю» К., Університет «Україна», 2017р.