Дякуємо за цікаву практику майбутніх соціальних працівників

Дякуємо Святошинському районному центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за можливість для наших студентів зануритись у практичну соціальну роботу з сім’ями у складних життєвих обставинах.

Дякуємо адміністрації Спеціальної школи-інтернат N:5 за надану нашим студентам можливість проходження навчальної практики.

Ознайомча практика – найкрутіше,що може відбуватися зі студентами перших курсів. Біла заздрість. Дякуємо Ярославі Колобовій, Анні Шабатиній, Леоніду Крисову за такий класний день.

Чи знаєте ви?

– у Києві є 7 “клінік, дружніх до молоді”;

– тут можуть отримати безкоштовні та анонімні якісні послуги підлітки та молодь 14-24 років;

– якісні медичні консультації, психологічна допомога, дружні поради;

– тестування на ВІЛ-інфекцію та багато іншого!..

А наші студенти – майбутні соціальні працівники сьогодні дізнались і зможуть користуватися цією інформацією для себе та оточуючих. Дуже дякуємо працівникам клініки за професіоналізм, щирість та відкритість!

Дякуємо Громадській організації “Гармонія розвитку” за надану можливість отримати чудовий досвід практичної соціальної роботи майбутнім фахівцям.