Магістратура у Шауляйському університеті (Литва)

У рамках міжнародної програми Університету «Україна» «Подвійний диплом» запрошуємо на навчання у магістратурі Шауляйського університету за спеціальністю «Соціальна робота» із паралельним навчанням у магістратурі Університету «Україна».

Безкоштовно для студентів університету «Україна» + стипендія 380 євро (покриває витрати на проживання та харчування)

Термін подачі заявок на програму – до 12:00 06 липня 2015 року.

Мова навчання англійська або українська.

Вимоги до кандидатів:

1. Диплом бакалавра з будь-якої спеціальності.
  2. У разі навчання англійською мовою (за вибором студента) – слід надати копію документа, виданого уповноваженим органом, який посвідчує знання англійської мови на рівні не нижче Б2 згідно з вимогами Європейського мовного профілю; або копію сертифіката TOEFL IBT (оцінка – мін. 87 балів), TOEFL Paper (оцінка – мін. 484 бали), ELTS (оцінка – мін. 5 балів).